Ambasadoři

Ambasadory a průvodci chebských tras Tak trochu jiného 11. ročníku Poutního maratonu se stali lokální patrioti, fanoušci a spolupracovníci Hospice Sv. Jiří ultramaratonec Miloš Škorpil (start 9:00), ředitelka chebské farní charity Eva Kolafová (start 9:30), chebský farář Petr Hruška (start 10:00), nadšený běžec Pepa Cupal (start 9:00) a milovníci Chebu a okolí manželé Martina a Marek Adlerovi z Prahy (start 9:30).

Ambasadoři letos nevybírají finance skrze osobní dárcovské výzvy, ale dávají všanc svůj image, šarm a přesvědčovací schopnost a pokusí se i díky své fyzické přítomnosti na trati Tak trochu jiného 11. ročníku Poutního maratonu vás motivovat, že podpora služeb Hospice Sv. Jiří v Chebu  a v Tachově opravdu, ale opravdu stojí za uvážení.

PS: Miloš Škorpil doporučuje svým přátelům běžcům dárcovské startovné ve výši alespoň 500 až 1000 Kč. Eva Kolafová s Petrem Hruškou nejsou až tak nároční, protože vědí, že spousta jejich kamarádů a přátel z řad účastníků bude mít zvláště v této době hlouběji do kapsy, ale doufají, že mohou možná i ti, co přispějí méně, mohou inspirovat další své přátele a známé a nějaký další a větší sponzorský příspěvek tak iniciovat. ;-)