Podpora Hospice Sv. Jiří
Jakým způsobem můžete i vy přispět?

Startovné je dobrovolné a je určeno na podporu služeb Hospice Sv. Jiří v Chebu a v Tachově. Jeho výše záleží na Vás a Vašich možnostech, ale budeme rádi za vaši velkorysost (Miloš Škorpil doporučuje příspěvek mezi 500 a 1000 Kč). 

PRO PLATBU STARTOVNÉHO KLIKNĚTE NA NÁSLEDUJÍCÍ ODKAZ:

SBÍRKA "MARATONCI POMÁHAJÍ HOSPIC SV. JIŘÍ"Celý výtěžek jedenáctého ročníku Poutního maratonu bude věnován na činnost Hospice Sv. Jiří, který poskytuje služby umírajícím lidem v domácím prostředí na Chebsku a Tachovsku. Náklady na organizaci akce zajišťuje Farní charita Cheb ze svých vlastních prostředků a z grantového příspěvku města Chebu

Své startovné vložte, prosíme, online ZDE, velmi nám to pomůže. 

Pro ty, pro které je tento způsob platby neschůdný, bude možnost své startovné vložit do kasičky veřejné sbírky, která bude k dispozici při registraci před chrámem sv. Mikuláše a Alžběty v Chebu v sobotu 20. 6. od 7:00 do 11:00 a poté uvnitř chrámu po celý den do 18:00.

Pro každého registrovaného účastníka, který nějakým způsobem doloží, že zvládl jím zvolenou trasu v Chebu či v jím zvolené lokalitě a který jakoukoli částkou přispěl na benefiční účel akce, bude připravena tradiční placka Poutního maratonu. 

Pro první padesátku registrovaných, kteří pošlou dárcovský příspěvek ve výši 1000 Kč a vyšší, jsou připravené fotografie Ivany Čamkové, které autorka darovala Hospici, a další fotografie a obrazy bývalých klientů Hospice.